Nechme knihoven a ponořme se do světa krásy

Knihovny navštěvují rádi muži stejně jako ženy. A protože se jedná o veřejný prostor, ženy i do takových budov musí chodit načančané a krásné. A to se bez šikovných náušnic opravdu nepodaří!

Náušnice jsou často považovány za nudný a nenápadný módní doplněk. Pravda je ovšem taková, že i když se mnohdy na první pohled opravdu tváří nenápadně, s outfitem kolikrát dokážou hotové divy. Patříte-li k ženám, které si  rády vybírají a ještě raději je střídají s ohledem na danou příležitost nebo zvolený look, pak je dobře, že si čtete tento článek.

Jak vybírat nové náušnice

Náušnice patří mezi doplňky, které má většina žen potřebu neustále měnit. Najdou se sice takové, které se klidně několik let upnou na jeden pár a odmítají jej vyměnit. Většina žen se ale spíše přiklání k tomu, že si své náušnice mohou třeba každý den měnit za jiné a pokaždé tak vytvářet trochu odlišný look. Jestliže přemýšlíte, podle čeho vybírat svůj nový a nepostradatelný šperk, pokusíme se vás navést, aby jste si dokázali vybrat správně a přitom si nepořídili zajíce v pytli.

Materiál hraje důležitou roli

Jedním z kritérií pro výběr nových náušnic je určitě materiál. Setkat se můžete jak s drahými kovy, jako je především zlato nebo stříbrné náušnice, tak i s levnější alternativou, kterou představují oblíbené náušnice z chirurgické oceli. Tady záleží na tom, kolik chcete do náušnic investovat a jestli třeba nemáte na nějaký materiál alergii. Pravdou je, že náušnice z oceli a stříbrné náušnice bývají často cenově srovnatelné. Počítejte však s tím, že ocelové šperky budou obecně těžší

Vzhled upoutá na první pohled

Určitě se shodneme na tom, že si většina žen nové náušnice vybírá především podle designu, protože právě jejich vzhled je to úplně první, co vás trkne do očí. Nakonec i rozhodne, viďte? 😊. Design takového šperku může být opravdu pestrý a různorodý, takže určitě je z čeho vybírat.

Na velikosti záleží

Jestli žijete v přesvědčení, že na velikosti nezáleží, pak věřte, že dojde-li řeč na náušnice, není to tak úplně pravda. V tomto případě totiž na velikosti záleží. Zatímco někomu imponují spíše drobné a decentní náušnice, jiný se mnohem lépe cítí, má-li v uších výrazný a výstřední kousek.

Nezapomeňte však zohlednit to, co Vaše ušní lalůčky zvládnou. Někomu větší váha prostě nevyhovuje a nezbývá než sáhnout po menších kouscích (ideální jsou náušnice pecky) nebo zvolit lehký kov. V tomto případě budou ideální náušnice ze stříbra.